DEN DĚTÍ NA IN-LINE BRUSLÍCH

Hry, soutěže a odměny pro děti

Mistrovství ČR ve freestyle bruslení juniorů

Freestyle slalom, Speed slalom, Free jump, Jam

Příměstské tábory in-line bruslení

V prostředí městského parku, spousta kamarádů, her a zábavy

In-line klub, o. s. v historické tramvaji

Dobovou uniformu pana průvodčího a jízdu historickou tramvají zhlédli a zažili 11. dubna 2012 zástupci Olomoucké sekce UNO a další cestující, kteří se nebránili tomuto nevšednímu zážitku. Všichni zúčastněníi, mohli zažít "drncavou jízdu" spojenou s masáží chodidel (díky otřesům ze starobylého způsobu jízdy) a také posilování všech svalů, zvláště těch, které bylo potřeba zapojit při vyvažování jízdy. Hlavní náplní této akce však bylo seznámit všechny cestující s činností olomouckých NNO, prezentovat se formou ústní i prostřednictvím propagačních materiálů a samozřejmě v neposlední řadě zažít příjemné odpoledne ve společnosti dobrých lidí. Naše občanské sdružení reprezentovala předsedkyně Lenka Buchcárová, tentokrát bez bruslí :-)