Slide 1

DEN DĚTÍ NA IN-LINE BRUSLÍCH

Hry, soutěže a odměny pro děti

Slide 2

Mistrovství ČR ve freestyle bruslení juniorů

Freestyle slalom, Speed slalom, Free jump, Jam

Slide 3

Příměstské tábory in-line bruslení

V prostředí městského parku, spousta kamarádů, her a zábavy

previous arrow
next arrow

Pro malé příznivce in-line bruslení a jejich rodiče z řad široké veřejnosti pravidelně pořádáme akci s názvem „Den dětí na kolečkových bruslích“.

Pro děti jsou připraveny soutěže nejen na kolečkových bruslích. Příznivci našeho spolku a instruktoři ze Školy kolečkového bruslení LENE se po celou dobu akce věnují dětem na soutěžních stanovištích.

Každý, kdo si v registračním stánku vyzvedne kartičku s plánkem soutěžního pole a projde všechna soutěžní stanoviště, obdrží za svou šikovnost balíček plný sladkých odměn. V průběhu akce děti soutěží o další odměny.

Akce se pravidelně účastní stovka dětí a rodičů, ostatní přítomní soutěživé děti podporují. Všichni příznivci kolečkového bruslení, ať už na bruslích nebo bez nich, děti i jejich rodiče, si užívají tento den aktivně a každý s pomocí i bez ní dosáhne vlastního stanoveného cíle.

Poděkování patří také všem organizátorům (dobrovolníkům a instruktorům z In line školy LENE), kteří nám s akcí vypomáhají a věnují svůj volný čas pro dobrou věc. Velký dík patří také Statutárnímu městu Olomouci, z jehož rozpočtu je tato akce spolufinancována a obchodnímu centru OC City Olomouc, v němž se opakovaně tato akce uskutečňuje, a které nám věnuje další odměny pro zúčastněné děti.